Niecodziennik Pary to blog kulinarny prowadzony przez parę - Martę i Bartka. Zawiera przepisy na codzienne i niecodzienne dania.

Strona główna

Witamy serdecznie na naszym blogu.

Cieszy nas Twoja wizyta. Ponieważ dopiero blogowo debiutujemy  w wirtualnym świecie, nie wszystko wygląda tak, jak byśmy chcieli. Na chwilę obecną skupiamy się w głównej mierze na dodawaniu przepisów kulinarnych, sporadycznie zajmując się wpisami na kanapowej stronie. Żartując, można chyba powiedzieć, że kuchnia zabrała nam czas na leniwy wypoczynek. 🙂

Zachęcamy do zaglądania do nas, zajrzenia na zakładkę z przepisami i pozostawienia swojego komentarza. Z każdego będziemy zadowoleni, gdyż każdy będzie dla nas wskazówką czy i Wam nasze kulinarne propozycje przypadły do gustu, a może coś zrobilibyście inaczej.

W najbliższym czasie uzupełnimy także naszą kanapową część, w której podzielimy się naszymi myślami, wrażeniami i opiniami, z pewnością nie zabraknie filmowej części naszego życia. Podzielimy się także doświadczeniami związanymi z zakładaniem bloga, bo od pomysłu na własną stronkę do realizacji długa droga.

Ponieważ lubimy także fotografować, często uwieczniamy wspólnie spędzane chwile – niekoniecznie robiąc zdjęcia z nami w roli głównej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.